Rolnictwo i ogrodnictwo

Green OK Uniwersal-PRO
Płynny nawóz organiczny, składający się z koncentratu substancji humusowych. Preparat posiada certyfikat nawozu ekologicznego wydany przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach (IUNG). Zaletą preparatu jest jego efektywność potwierdzona w licznych badaniach naukowych. Aktywność nawozu polega na równoczesnym dostarczaniu podstawowych substancji odżywczych w postaci przyswajalnej dla roślin, z zapewnianiem poprawy jakości gleby. Związki humusowe są naturalnym składnikiem wszystkich rodzajów gleb. Ich stężenie wpływa na zabarwienie i właściwości sorpcyjne danego środowiska. Czym wyższa koncentracja humin tym gleba jest ciemniejsza i bardziej żyzna. Rekomendowana dawka preparatu wynosi 100 – 300 ml koncentratu na ha powierzchni.

Green OK Green Cytokinin                                                                                                                                                Nawóz płynny składający się z selekcjonowanej mieszanki czynników wzrostu roślin oraz witamin. Składa się on z fitohormonów takich jak auksyny, cytokiny oraz witaminy roślinne. Aktywność środka polega na bezpośredniej stymulacji wzrostu i rozwoju roślin. Preparat posiada pełną certyfikację pozwalającą na jego użycie w uprawach ekologicznych.

OrbiHum kulki żelowe
To innowacyjny preparat nawozowy, składający się z wysokiej jakości substancji humusowych, zamkniętych wewnątrz sferycznie ukształtowanych biodegradowalnych kapsułek. Wszystkie składniki produktu klasyfikowane są jako substancje ekologiczne, ponieważ posiadają one udokumentowane naturalne pochodzenie. Biodegradowalna kapsułka, po wprowadzeniu do gleby, ulega aktywacji i powolnemu rozkładowi osłonki. Proces ten pozwala na precyzyjne i rozłożone w czasie dozowanie substancji aktywnej. Dzięki wykorzystaniu nowatorskiego podejścia przy produkcji preparatu, posiada on unikatowe właściwości.
Produkt nagrodzony złotym medalem na targach ochrony środowiska EKOTECH 2016 w Kielcach.


Brunatne BioZłoto

Ekologiczny preparat nawozowy do stosowania w domu i ogrodzie. Posiada unikatowy, naturalny skład o wysokiej efektywności działania. Zawiera bioaktywny ekstrakt z Łotewskiego torfu. Zakres stosowania produktu obejmuje: stymulację kiełkowania nasion, żywienie pomocnicze roślin oraz poprawę jakości podłoża glebowego. Produkt jest bezpieczmy dla otoczenia i może być używany w pomieszczeniach zamkniętych. Do korzyści wynikających ze stosowania produktu zaliczyć można: pobudzanie wzrostu roślin, stymulację obfitego kwitnienia, pozytywny wpływ na tworzenie części generatywnych roślin (jadalne owoce i warzywa), zwiększenie ilości oraz poprawa jakości plonów, poprawę odporności roślin

Green CARBO Komposter stymulator kompostowania

Mineralno organiczny preparat stymulujący wzrost i rozwój mikroorganizmów niezbędnych do prowadzenia procesu kompostowania. Składa się z substancji biogennych (mikro i makroelementów), materiału strukturotwórczego i związków odorochłonnych. Efektem stosowania preparatu jest znaczące zwiększenie efektywności procesu kompostowania oraz nadanie powstającemu produktowi korzystnych właściwości. Preparat opracowany został w wyniku realizacji badań naukowych dzięki czemu charakteryzuje się wysoką jakością.Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do dyspozycji