Ekologiczne środki czyszczące

GreenAURA SW

Biodegradowalny detergent, przeznaczony do czyszczenia powierzchni w pomieszczeniach zamkniętych – zastosowania dla gospodarstw domowych, warsztatów, stacji paliw oraz innych pomieszczeń zamkniętych. Jest to gotowy do użycia, ekologiczny preparat do usuwania zanieczyszczeń pochodzenia olejowego i tłuszczy. Posiada on silne właściwości czyszczące z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa dla wrażliwych powierzchni. Produkt nie zawiera substancji szkodliwych i niebezpiecznych oraz całkowicie ulega biodegradacji w wodzie lub środowisku glebowym.

GreenAURA OC

Biodegradowalny detergent w formie koncentratu, przeznaczony do czyszczenia powierzchni przemysłowych. Jest to w pełni ekologiczny preparat, przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni, w tym: powierzchni malowanych i emaliowanych, podłóg, ścian, powierzchni metalowych oraz ze stali nierdzewnej, miejsc parkingowych a także asfaltu i powierzchni betonowych. Preparat pozwala na efektywne usuwanie zabrudzeń tłustych i olejowych, również tych wynikających z wycieków lub rozlania olejów przemysłowych, paliw i innych produktów ropopochodnych. Idealnie nadaje się do czyszczenia przedmiotów i powierzchni narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Substancja aktywna preparatu pozwala na nieinwazyjne, a zarazem silne i skuteczne działanie czyszczące, nawet przy kontakcie z powierzchniami delikatnymi. Produkt nie zawiera substancji szkodliwych i niebezpiecznych oraz ulega biodegradacji w wodzie i środowisku glebowym. Produkt nie zawiera fosforanów.

GreenAURA BASE

Silny bio-aktywny środek czyszczący, do usuwania zanieczyszczeń ropopochodnych z utwardzonych powierzchni oraz gleby. Preparat dedykowany jest do stosowania na powierzchniach otwartych i idealnie nadaje się do czyszczenia chodników, podjazdów, parkingów, asfaltu oraz innych powierzchni utwardzonych a nawet gleby. Substancja aktywna preparatu skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia oleiste i tłuste, w tym wycieki paliwa i olejów mineralnych. Dodatkowo dzięki unikatowemu składowi preparat stymuluje naturalne procesy rozkładu zanieczyszczeń i znacząco ogranicza ładunek szkodliwych substancji trafiających do środowiska i układów kanalizacyjnych. Preparat może być stosowany jako środek czyszczący do większości popularnych myjek ciśnieniowych. Może być on również stosowany na powierzchniach z których woda odprowadzana jest do separatorów zanieczyszczeń, znacząco zwiększając ich wydajność. Produkt posiada ważne badania toksykologiczne wykazujące iż jest on bezpieczny dla ludzi i środowiska naturalnego. Ulega on również pełnej biodegradacji.

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do dyspozycji