Akwarystyka

GreenAq Carbo N

Wieloskładnikowy nawóz w postaci zawiesiny. Zawiera kompleksowy zestaw składników pokarmowych, niezbędnych dla zapewniania prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin awaryjnych. Składa się z selekcjonowanej frakcji biowęgla o wysokim współczynniku sorpcji co dodatkowo pozytywnie wpływa na jakość i czystość wody w akwarium. Preparat jest w pełni naturalny i nie zawiera żadnych dodatków syntetycznych. Jego skład dobrany został na podstawie badań laboratoryjnych co zapewnia najwyższą jakość produktu.

GreenAq Carbo S

Popularny, płynny nawóz akwarystyczny, zwany również „płynne CO2” lub „węgiel w płynie”. Stanowi on doskonałe źródło węgla dla roślin awaryjnych oraz posiada aktywność zwalczającą przyrost glonów. Preparat może być traktowany jako jedyne źródło węgla dla roślin lub działać wspomagająco przy układzie dostarczającym CO2. Produkt jest w postaci skoncentrowanej i charakteryzuje się dużą wydajnością. Zalecany jest do stosowania codziennego, w ilości od 1 do 3ml na 50l wody.

GreenAq HUMI

Preparat akwarystyczny zawierający ekstrakt naturalnych kwasów huminowych. Nadaje wodzie akwariowej piękną bursztynową barwę jednocześnie zachowując klarowność wody. Niezastąpiony przy zakładaniu i utrzymaniu akwariów typu Czarne Wody, ale i codziennej pielęgnacji każdego typu akwarium słodkowodnego. Poprawia parametry wody, wspomaga wzrost i rozwój roślin, stymuluje do tarła wiele gatunków ryb kąsaczowatych i pielęgnicowatych. Ogranicza rozwój pasożytniczych gatunków grzybów pleśniowych atakujących skórę, płetwy i ikrę ryb. Zalecany jest do stosowania codziennego.

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do dyspozycji